Skip to content

Dr. Remigijaus Lauručio paskaita

     Vasario 9 d. karjeros specialistės iniciatyva mokykloje svečiavosi dr. Remigijus Laurutis. Jis mūsų progimnazijos aštuntokams skaitė paskaitą „Kodėl IT vis populiarėja ir populiarės?”, pasakojo, kokį kelią yra pats nuėjęs, kaip kilo karjeros laiptais. Bakalauro, magistro studijos ir doktorantūra jam truko 10 metų.

      Dr. Remigijus Laurutis akcentavo, kad jau pirmame kurse reikėtų pačiam ieškotis, kur galima būtų atliki praktiką. Pats lektorius, būdamas studentu, 4 metus atliko praktikas nemokamai – svarbiausia jam buvo patirtis. Baigęs bakalauro studijas, įkūrė pirmąją savo įmonę, kurioje ir šiandieną dirba studijų kolegos. Jau yra sukūręs 3 verslus.

     Remigijus Laurutis siūlė mokiniams nebijoti atidirbti socialinių valandų, nevengti savanorystės, nes ateityje visa tai bus naudinga. Daugiausia dėmesio lektorius skyrė pokalbiui apie IT technologijų plėtotę, galimybes. IT technologijos šiais laikais skverbiasi į visas sritis. Kartais net nesusimąstome, kiek programų įdėta paprasčiausiuose prietaisuose.

      Paskaitoje pasidalinta literatūros sąrašu. Lektorius atsakė į užduotus klausimus. Aštuntokams renginys labai patiko, mokiniai įgijo nemažai žinių apie studijų galimybes KU.

Karjeros specialistė Loreta Kazlauskaitė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku