Skip to content

Etnografinė popietė

Gruodžio 15 d. Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos  mokiniai Matas Tylertas (6b kl.), Gerda Remeikytė (6b kl.), Gintarė Norvaišaitė (6a kl.), Amelija Viličkaitė (6c kl.), Greta Žąsytytė (5a kl.), Danielė Kilinskytė (5a kl.) ir Roberta Liaskauskaitė (7a kl.) dalyvavo Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos organizuotame lietuvių tautinį paveldą puoselėjančiame renginyje „Etnografinė popietė“. Gimnazija tokias popietes organizuoja jau du dešimtmečius. Mūsų mokyklos mokiniai joje dalyvavo pirmą kartą. Pirmojoje popietės dalyje vaikai turėjo pristatyti Žemaitijos etnografinio regiono dainą, pasakojimą ir muzikinį kūrinį. Antrojoje – sudalyvauti viktorinoje apie lietuvių kalendorines šventes. Mūsų mokyklos komanda tapo viktorinos  laimėtoja! Vaikai džiaugėsi smagiai praleidę laiką ir pasivaišinę etnografinių regionų tradiciniais patiekalais. Mokinius renginiui ruošė mokyklos folkloro ansamblio „Vieversėlis“ vadovė Virginija Gargasienė. Sveikiname ir didžiuojamės!

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku