Skip to content

VDU Švietimo akademijos konferencija

Š. m. gruodžio 14 d. Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos 7–8 klasių mokiniai kartu su dailės mokytoja Agne Čepulyte ir karjeros specialiste ugdymui Loreta Kazlauskaite vyko į Vytauto Didžiojo universitete (toliau VDU) Švietimo akademijoje Kaune vykusią konferenciją „Mokomės kartu: nuo Antikos iki dirbtinio intelekto“, kuri buvo skirta 7–12 klasių mokiniams.

Šioje konferencijoje mūsų mokinės Lilija Norgėlaitė ir Solveiga Šiberkštytė pristatė pranešimą, kurio tema „Jūros gaudyklės – Baltijos jūros dovana“. Mokinės šias gaudykles mokykloje gamino pačios, kad patirtų, ką reiškia gaudyklę surišti savomis rankomis. Aštuntokės puikiai pasiruošė kalbą ir medžiagą savo pristatymui.

Visi konferencijoje dalyvavę mokiniai išklausė įdomių pranešimų, kuriuos pristatė tiek Kauno gimnazijos, tiek kitų Lietuvos mokyklų mokiniai. Po konferencijos mokiniai dalijosi, kurie pranešimai jiems patiko labiausiai. Smagu buvo išgirsti, kad mūsų mokinių Lilijos ir Solveigos pranešimas pateko tarp labiausiai patikusių.

Dailės mokytoja

 

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku