Skip to content

7a klasės mokinių projektas „Trioletai“

     7a klasės mokiniai per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas skaitė Vytauto Mačernio poeziją, susipažino su lyrikos žanrais – soneto ir trioleto forma. Pamokų ciklo baigiamasis akcentas – integruotas projektas „Trioletai“. Projekto tikslas – ugdyti mokinių kūrybiškumo kompetencijas – gebėjimą kurti, vertinti sau ir kitiems reikšmingas kūrybines idėjas.

        Trioletas – griežtos sandaros posmas, lyrikos žanras. Jį sudaro aštuonios eilutės, pirmoji eilutė būtinai sutampa su ketvirtąja ir septintąja, o antroji – su aštuntąja. Septintokų pasirinkta trioletų tematika labai įvairi: mokiniai rašė apie rudenį, kosmosą, meilę.

          Per informacinių technologijų pamoką (mokytoja Jūratė Čechavičienė) mokiniai ėjo prie Malūno tvenkinio, ieškojo įdomesnių kadrų: fotografavo vandenį, lapus, medžius. Grįžę į mokyklą, nuotraukomis iliustravo trioletus.

        Pasidžiaukime mokinių kūryba! Trioletai

                                         Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Nijolė Žukienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku