Skip to content

Laureatai miesto konkurse „Impresija Klaipėdai“

Mūsų progimnazijos literatai Domantas Šimkaitis, 5a kl., Pija Kuskytė, 6a kl., ir Gabija Bučinskaitė, 6a kl., dalyvavo baigiamajame mokinių kūrybinio konkurso renginyje ,,Impresija Klaipėdai“. Šventė vyko Klaipėdos ,,Universa Via“ tarptautinės mokyklos kiemelyje. Poetas Gintaras Grajauskas pasidalijo mintimis apie kūrybą, gyvenimo vertybes, paskaitė eilėraščių. Renginio organizatoriai pasidžiaugė mūsų progimnazijos jaunųjų kūrėjų sėkme: penktokas Domantas Šimkaitis tapo konkurso laureatu už esė apie Klaipėdą, aštuntokė Elija Rastokaitė paskelbta laureate piešinių konkurso apie Klaipėdą kategorijoje. Visi konkurso dalyviai apdovanoti padėkos raštais, laureatams įteiktos ir atminimo dovanėlės.

Konkursui mokinius ruošė mokytojos Nijolė Žukienė ir Agnė Čepulytė. Pedagogėms už puoselėjamus mokinių kūrybinius gebėjimus įteikti Klaipėdos ,,Universa Via“ tarptautinės mokyklos padėkos raštai.

                                                                                             Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Nijolė Žukienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku