Skip to content

Kelionė į Latviją

 

Gegužės 31 dieną septintokai keliavo į Latviją. Mokiniai lankėsi Kuldygoje ir Ventspilyje. Nustebino Kuldygos kriokliai, senovinis raudonų plytų tiltas. Ventos senvagė nuo Kuldygos krioklio iki Abavos žiočių yra respublikinės reikšmės saugomas gamtos objektas. Pakeliui aplankyti ir Riežupės nacionalinio parko smėlio urvai, kur visus metus išsilaiko ta pati +8 C laipsnių temperatūra, o gėlės, įbestos į smėlį, nenuvysta net 2 savaites! Smėlio tuneliais klaidžioti tamsoje buvo baugoka, tačiau įdomu, vaikai urvuose matė ir šikšnosparnių.

Ventspilyje ekskursijos dalyviai apžiūrėjo Livonijos ordino pilį, susipažino su jos istorija, apžiūrėjo ekspoziciją: pamatė, kaip anksčiau atrodė karvedžio miegamasis, darbo kambariai, kokie buvo baldai, krosnis, grindys, kokiais rūbais vilkėjo kariai. Mokiniams patiko, kad muziejaus darbuotojos pilyje buvo pasipuošusios senoviškais damų apdarais.

Pasivaikščioję po Ventspilį, septintokai net 2 valandas praleido vandens pramogų parke.

Ekskursija į Latviją visiems paliko didžiulį įspūdį. Mokinius kelionėje lydėjo klasės auklėtoja Vaidilute Liačienė, mokytojos Ramunė Klimienė ir Agnė Čepulytė.

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku