Skip to content

NETRADICINĖ UGDYMO DIENA. INTEGRUOTAS PROJEKTAS „GYVULININKYSTĖ. IŠAUGINTA LIETUVOJE“

Mūsų mokykla dalyvauja Žemės ūkio ministerijos ir VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros įgyvendinamoje Šviečiamosios gyvulininkystės programoje. Siekiant įgyvendinti šią programą, gegužės 17 dieną 5-8 klasių mokiniams buvo organizuota netradicinė ugdymo diena – gyvulininkystės tema sumaniai integruota į mokymo dalykus.

Per pirmąją pamoką klasės auklėtojai supažindino mokinius su Lietuvoje paplitusiomis tradicinėmis gyvulininkystės šakomis, jų produktais, saugomomis senosiomis ūkinių gyvūnų veislėmis, darnios gyvulininkystės principais, gyvulininkystės specialistų rengimu bei darbo šioje srityje galimybėmis. Per kitas pamokas vaikai atliko eksperimentus su kiaušiniais, pienu, plunksna, sprendė galvosūkius, viktorinas, kūrė komiksus, plakatus, susipažino su ūkių istorija, angliškais žodžiais, susijusiais su gyvulininkystės ūkiu, rašė esė „Kaip prisijaukinti gyvūnus?“, dainavo lietuvių liaudies dainas apie ganymą, šienapjūtę bei kitus ūkio darbus, žaidė žaidimus.

Smagu, kad mokiniai noriai įsitraukė į visas veiklas ir džiaugėsi, jog galėjo pamokose mokytis kitaip.

Projekto koordinatorės Raimonda Kubilienė ir Giedra Misevičienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku