Skip to content

Jaunų talentingų muzikų duetas ,,Duo Andersson“ mokykloje

Duo Andersson – tai vieni ryškiausių Lietuvos jaunosios kartos muzikų – smuikininkė Julija Ivanovaitė ir pianistas Paulius Andersson. Tarptautinių konkursų laureatai, nuolat garsinantys Lietuvos vardą svetur, mūsų mokyklos mokiniams pristatė lietuvių kompozitorių klasikinės ir šiuolaikinės muzikos kūrinius. Koncerto metu klausytojai buvo kviečiami mėgautis išskirtinio grožio muzika. Atlikėjai ne tik atliko muzikos kūrinius, bet ir  papasakojo apie Lietuvos muzikos istorijos kertinius momentus, kompozitorių gyvenimą, kūrinių sukūrimo aplinkybes. 

         Šiuolaikiniai vaikai vis daugiau klauso populiariosios muzikos, o klasikinė lietuvių kompozitorių muzika lieka tarsi pamiršta. Tokios edukacinės pamokos padeda ugdyti muzikinį skonį, tautiškumą ir išlaikyti identitetą globaliame pasaulyje. 
Pavaduotoja ugdymui Giedra Misevičienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku