Skip to content

Saugesnio interneto savaitė

Per pastaruosius keletą metų internetas tapo būtina priemone kasdienėms veikloms atlikti – naudodamiesi internetu, mes mokomės, dirbame, bendraujame, leidžiame laisvalaikį. Tačiau šalia naudingų dalykų virtualioje erdvėje susiduriame ir su pavojais – auga sukčiavimo internetu mastai, skelbiamas žalingas nepilnamečiams turinys, plinta elektroninės patyčios, prarandami asmens duomenys, prie ekranų praleidžiama reikšminga dienos dalis.

Kaip internete būti saugesniems? Būtent į šį klausimą atsakymų ieškoma Saugesnio interneto dienos metu. Ši diena – daugelyje pasaulio šalių minima iniciatyva, kurios tikslas – atkreipti dėmesį į skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Saugaus interneto savaitė „Saulėtekio“ progimnazijoje vyko 2022 m. vasario 7 – 9 dienomis. Mokiniai aptarė naudojimosi internetu pliusus ir minusus, kaip su savo duomenimis elgtis saugiai, kad internetas būtų draugiškas. Taip pat kalbėjo apie tai, kiek laiko praleidžia prie kompiuterio/plančetės/telefono, ką veikia internete, kokius žaidimus žaidžia, kokius socialinius tinklus naudoja ir kt. Žinių įtvirtinimui sprendė žaismingą testą.

Kurkime saugesnį  internetą kartu!

Informacinių technologijų mokytoja Jūratė Čechavičienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku