Skip to content

Dailės būrelio užsiėmimas

Vasario 2-ąją dieną dailės būrelio užsiėmimą ,,Skirtukai“ vedė dvi 5a klasės mokinės – Ugnė ir Karolina. Mergaitės būrelio lankytojams pasiūlė pasigaminti skirtukus – gyvūnus, sukurtus origami technika. Penktokės lentoje nupiešė pavyzdžių, paruošė visas reikiamas priemones. Kad būtų smagiau visiems kurti, vaikai buvo suskirstyti į dvi grupes. Dalyviai įdėmiai klausėsi aiškinimų, stengėsi kruopščiai daryti, ką mokytojos rodė ir sakė. Vaikus veikla įtraukė. Kiekvienam, kuriam nesisekė, buvo parodyta, individualiai paaiškinta, kaip reikia lankstyti figūrą. Pamokoje vyravo tyla ir susikaupimas, girdėjosi tik popieriaus šnarėjimas ir pieštukų šiurenimas.

Karolina su Ugne puikiai pravedė pamoką, abi buvo patenkintos, kad turėjo galimybę išbandyti savo jėgas ir pabūti mokytojomis, sakė, kad norėtų dar kartą pasidalinti su vaikais savo žiniomis ir įgūdžiais.

             Rezultatai pranoko lūkesčius. Kviečiu susipažinti su mokinių darbais!

Dailės mokytoja Agnė Čepulytė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku