Skip to content

Parama sergantiems cukriniu diabetu

Gruodis Klaipėdos ,,Saulėtekio” progimnazijoje praūžė labai greitai. Mokykloje vyko net dvi Pyragų dienos, kuriose aktyviai dalyvavo visa progimnazijos bendruomenė. Surinkta nemažai pinigų – jie skirti vaikams, sergantiems cukriniu diabetu. Dalis lėšų skirta vaikų ir jaunimo diabeto klubui ,,Diabitė” bei mūsų mokykloje besimokančiam mokiniui.

Smagu, kad mūsų bendruomenė prisideda prie cukriniu diabetu sergančių vaikų ir paauglių gerovės. Dėkojame visiems dalyviams už bendrystę!

Organizatoriai

 

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku