Skip to content

Turistinis mokinių žygis

         Spalio 21 dieną moksleivių saviraiškos centras organizavo miesto mokiniams turistinį žygį „Ketvergių miško paslaptys“, kuriame dalyvavo ir mūsų progimnazijos mokiniai. Maršruto ilgis – 6,5 km. Mokiniai aplankė paminklą miško įkūrėjui C. G. Hilgendorfui – jis daug metų (manoma, kad 1917-1928 m.) sodino Ketvergių mišką. Įsidėmėtina jo parašyta poetiška frazė: „Sodink medį, nors nežinai, kas kada nors jo šešėlyje šoks. Ir pagalvok, žmogau, – tai tavo Protėviai, tavęs nepažinę, tau pasodino“.

         Žygio metu mokiniai turėjo stebėti aplinką ir rasti pakelėse pasislėpusias 5 laputes. Telefonu nuskanavę QR skaitytuvu kodą, turėjo atsakyti į laputės užduotą klausimą, ką matė eidami keliu. Iš miško žygeiviai keliavo į poilsio aikštelę prie Minijos upės Šernuose. Čia visų jau laukė laužas, prie kurio galima buvo sušilti ir pailsėti, gardi turistų košė, arbata, viktorina ir prizai.F

Fizinio ugdymo mokytoja Vaidilutė Liačienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku