Skip to content

Orientavimosi ralis ir kvadrato varžybos

        Senamiesčio orientavimosi ralio varžybos Klaipėdoje vyksta nuo 2013 metų. Spalio 6 dieną 25 komandos iš miesto mokyklų susirinko piliavietėje, kur, kaip manoma, prieš 770 metų ir pradėjo kurtis mūsų miestas.

Varžybos susidėjo iš dviejų rungčių: „Piliavietės mikrosprintas” + „Senamiesčio pažintinis ralis”. Mokyklai sėkmingai atstovavo net penkios komandos (kiekvienoje komandoje buvo 5 mokiniai). 5a klasei atstovavo Edvinas Šoblis, Marcijona Noreikaitė, Gabija Butkevičiūtė, Elija Baranauskaitė, Melita Šakalytė, 5b klasei – Kirilas Safončikas, Lukas Šlušnys, Ugnius Sadauskas, Matas Tylertas, Dominykas Petraitis, 5c klasei – Eimantas Dobranskis, Kajus Jonuškevičius, 6a,b klasėms – Benas Bičkauskas, Roberta Liaskauskaitė, Eimantas Staryginas, Žygimantas Vaičikauskas, Herman Sobol, broliai Adrijus ir Astijus Viržintai, 7b klasei – Veronika Polishchuk, Liza Balaznaja, Artem Lazarenka, Valerija Polishchuk, Jurij Medianyk, Arina Shutova.

      Sveikiname visus dalyvius! Neišgąsdino net stiprus vėjas, kai kam net žemėlapius išplėšęs iš rankų!

       Spalio 7 dieną mūsų progimnazijoje svečiavosi Klaipėdos Vydūno gimnazijos mokiniai. Abiejų mokyklų komandos dalyvavo kvadrato varžybose. ,,Saulėtekio“ komandai atstovavo 5a ir 6a klasių berniukai ir mergaitės. Mūsų mokyklos berniukai laimėjo visus susitikimus, mergaičių kvadrato varžybose sėkmė lydėjo „Vydūno“ progimnazijos komandą. Visi sportininkai džiaugėsi, kad turėjo galimybę pasitikrinti savo jėgas draugiškose varžybose.

                                          Fizinio ugdymo mokytoja Vaidilutė Liačienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku