Skip to content

Sporto naujienos

Rugsėjo 20 dieną miesto centriniame stadione vyko Klaipėdos miesto rudens krosas, kuriame dalyvavo 843 moksleiviai iš 22 Klaipėdos mokyklų. Varžybose rungėsi ir 59 Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos sportininkai. Mūsų mokyklos 6a klasės mokinys Žilvinas Naujalis savo amžiaus grupėje užėmė II vietą.

Rugsėjo 22 dieną vyko jau tradicija tapusios turistinės varžybos dviračiais „GINTARINĖS KOPOS 2022“. Individualiose greičio važiavimo varžybose mergaičių tarpe I vietą laimėjo Roberta Liaskauskaitė (6a klasė), II vietą – Veronika Polishchuk (7b klasė), III vietą – Liza Balaznaja (7b klasė), berniukų tarpe III vietą iškovojo Eimantas Staryginas (6b klasė).

Komandinėse orientavimosi varžybose su dviračiais dalyvavo net keturios mūsų mokyklos komandos, iš kurių trys tapo prizininkėmis: I vietą laimėjo Roberta Liaskauskaitė (6a klasė), Eva Šimkevičiūtė (5c klasė), Amelija Veličkaitė (5c klasė), Gintarė Norvaišaitė (5a klasė), II vietą iškovojo Žygimantas Vaičikauskas (6b klasė), Artem Lazarenka (7b klasė), Eimantas Dobranskis (5c klasė), Kajus Jonuškevičius (5c klasė), III vietą – Eimantas Staryginas (6b klasė), Herman Sobol (6b klasė), Gabija Butkevičiūtė (5a klasė), Melita Šakalytė (5a klasė), IV vietą – Arina Shutova (7b klasė), Jurij Medianyk (7b klasė), Liza Balaznaja (7b klasė), Veronika Polishchuk (7b klasė).