Skip to content

Žodžio ir muzikos sintezė

Progimnazijos literatų kūrybos pristatymas – graži, jau daug metų mokykloje gyvuojanti tradicija. Renginyje ,,Kūryba augina sparnus“ savo kūrybą skaitė 5-8 klasių poetai ir prozininkai. Penktokų ir šeštokų poezija – šviesi, optimistiška, septintokų ir aštuntokų – sudėtingesnė, ieškoma atsakymų į būties klausimus. Mokyklos prozininkai išbandė įvairius žanrus: 6a klasės mokiniai pristatė šiuolaikines sakmes apie Klaipėdą, septintokai – noveles apie partizanų kovas už laisvę, pokario laikotarpį.
Šventėje esė, ištraukas iš prozos tekstų skaitė ir mokytoja Milda. Visus sužavėjo mokytojų Evaldo, Mintautės ir Agnės dainos. Renginio moderatorė ir sumanytoja lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Nijolė Žukienė pasidžiaugė prasmingu kuriančių bendruomenės narių pasibuvimu, žodžio ir muzikos sinteze.
Organizatoriai

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku