Skip to content

Tarptautinio ,,eTwinning“ projekto „Chain reaction for a more beautiful world“ atgarsiai 

Šių metų vasario-gegužės mėnesiais vienuolika mūsų progimnazijos mokinių iš 5a,b ir 7a klasių dalyvavo tarptautiniame ,,eTwinning“ projekte „Chain reaction for a more beautiful world“. Kartu su kitomis mokyklomis iš įvairių Europos šalių (Turkijos, Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Rumunijos, Švedijos ir kt.) siekė 17 tvaraus ir gražesnio pasaulio keliamų tikslų: pasaulis be skurdo, be bado, geros sveikatos, gerovės, kokybiško švietimo, lyčių lygybės, švaraus vandens, prieinamos ir švarios energijos, ekonomikos augimo – deramo darbo ir kt. 

Mokiniai, naudodami skaitmenines priemones, kūrė plakatus su šūkiais, video filmukus, virtualias parodas, skaitmeninius tvarius namus, nuotraukų koliažus, organizavo įvairias pasaulines kampanijas. Projekto dalyviai įgytas žinias pasitikrino „Kahoot“ protmūšyje. Galime pasidžiaugti 5a klasės mokinio Luko Vaičiulio pasiekimu – tarp 26 projekto dalyvių iškovota 5 vieta! 

Projekto metu mokiniai galėjo išsakyti savo nuomonę įvairiais diskutuojamais klausimais, susijusiais su tvarumu. Dalyviai mokėsi apskaičiuoti savo paliekamo anglies pėdsako dydį, svarstė, kaip jį galima sumažinti. Tokio aukšto lygio tarptautiniai mokykliniai projektai ne tik skatina mokinius pažinti kitas kultūras, ne tik padeda susirasti daugiau draugų, tobulinti anglų kalbos įgūdžius, bet ir išmoko kurti skaitmeninius produktus virtualioje aplinkoje.  

Į projekto vykdomas veiklas aktyviai įsitraukė ir mokytojos V. Gargasienė, A. Ruginienė – organizuota 5-8 klasių mokinių akcija „Darom“, „Žemės dienai“ skirtame renginyje mokiniai piešė plakatus gamtos tematika. 

          Pradžiugino ir mokinių išsakytos mintys apie projektą: 

          „Šis projektas buvo labai fainas. Susipažinau su įdomiais žmonėmis ir susiradau draugų. Buvo labai smagu dalyvauti.“ Ema, 7a klasė.  

           „Šis projektas buvo labai įdomus. Turėjau galimybę sužinoti apie visuotinį atšilimą ir pasaulio problemas. Mielai pakartočiau šią patirtį.“ Emilija, 7a klasė. 

            „Išmokau labai daug apie žemę ir kaip galime padaryti ją švaresnę ir saugesnę. Laukiu dar vieno tokio projekto.“ Arnas, 7a klasė. 

          „Man patiko „etwinning“ projektas dėl filmuko užduoties. Daug sužinojau apie filmų kūrimą.“ Simonas, 5b klasė.  

          „Etwinning“ projektas leido man sužinoti daugiau apie pasaulio problemas ir kaip jas spręsti. Labiausiai patiko protmūšis „Kahhot.“ Lukas, 5a klsė. 

                                                             Projekto koordinatorė Ramunė Klimienė 

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku