Skip to content

Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijai nuo 2021-12-07 reikalingas socialinis pedagogas (1 etatas)

Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijai nuo 2021-12-07 reikalingas socialinis pedagogas (1 etatas). 

Darbo pobūdis: Dirba su vaikais (mokiniais), tėvais ar teisėtais vaiko atstovais, pedagogais ir kitais mokykloje dirbančiais specialistais. Vertina ir padeda spręsti problemas, susijusias su įvairiais vaikams kylančiais sunkumais, vykdo saviraiškos, mokymosi motyvacijos, lankomumo, užimtumo, emocinių ir elgesio bei kitų problemų sprendimo prevencines programas. Bendradarbiauja su klasių/grupių auklėtojais, kitais pedagogais, specialistais, mokyklos administracija sprendžiant vaikų socialines-pedagogines problemas, ieškant efektyvių pagalbos būdų. Tiria socialinės pedagoginės pagalbos poreikį. Organizuoja ir koordinuoja socialinės-pedagoginės pagalbos teikimą ir vertina jos kokybę. Kartu su klasių/grupių auklėtojais, kitais ugdytojais rūpinasi vaikų socialinių įgūdžių ugdymu. Plačiau apie reikalavimus spausti čia. 

Dokumentai priimami nuo konkurso paskelbimo dienos iki 2021 m. gruodžio 3 d. įskaitytinai siunčiant el. pašto adresu – arba pristatant asmeniškai adresu:

Mokyklos  g. 3, Klaipėda

Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazija

Pretendentai, atitinkantys konkursinės atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Išsamią informaciją apie skelbiamą konkursą teikiama tel. 8 46 410983,  

Konkursas vyks Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijoje 2021 m. gruodžio 7 d.

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku