Skip to content

Sporto varžybos senamiestyje

Spalio 21 dieną trylika mokyklų komandų dalyvavo pažintiniame renginyje „Senamiesčio orientavimosi ralis 2021 – mikrosprintas” ir „Senamiesčio pažintinis ralis 2021”. Varžybos vyko Klaipėdos senamiestyje, ant Jono kalnelio.

Mikrosprinto rungtys organizuotos estafetės principu. Užduočiai atlikti skirta 50 minučių. „Senamiesčio pažintinio ralio“ rungties užduotys buvo susijusios su Klaipėdos senamiesčio įdomybių tematika. Joms atlikti buvo skiriama 1 valanda – per tą laiką visi komandos nariai turėjo surasti septynias skulptūras.

Mūsų mokyklai atstovavo trys komandos. „Saulėtekio“ 1 komanda (A. Geglis, 8a kl., E. Šiaulytė, 7a kl., E. Juospaitytė, 7a kl., E. Šiaulytė, 8a kl., L. Vrublevskaja, 6b kl.) iškovojo IV vietą. „Saulėtekio“ 2 komanda (D. Čiuželis, 8a kl., S. Kusas, 6a kl., M. Budrys, 7b kl., G. Jankutė, 6b kl., E. Ežerskytė, 6b kl.) mikrosprinto varžybose užėmė II vietą. „Saulėtekio“ 3 komanda (B. Bičkauskas, 5a kl., Ž. Vaičikauskas, 5b kl., broliai Adrijus ir Astijus Viržintai, 5b kl.) mikrosprinto varžybose laimėjo III vietą, o „Senamiesčio pažintiniame ralyje“ – I vietą. Komandų nugalėtojai buvo apdovanoti asmeninėmis dovanomis.

Smagu, kad lietus ir vėjas renginiui nesutrukdė.