Skip to content

Stasio Šimkaus konservatorijoje

Netradicinio ugdymo dieną 7, 8 klasių mokiniai kartu su klasių auklėtojomis V. Skersoniene, A. Ruginiene, V. Gargasiene, mokytojomis N. Žukiene ir L. Černikova lankėsi Stasio Šimkaus konservatorijoje. Šios mokyklos auklėtiniai koncertuoja ne tik konservatorijos bendruomenei – jaunuosius muzikus ne kartą girdėjo miesto ir respublikos klausytojai. Septintokai buvo supažindinti su konservatorijoje vykdoma veikla, žiūrėjo apie mokyklą nuotaikingą filmuką. Šios įstaigos auklėtiniai šalia bendrojo lavinimo dalykų mokosi privalomų muzikinių disciplinų (spec. instrumento, solfedžio, muzikos teorijos, muzikos istorijos, fortepijono, muzikuoja chore, ansambliuose arba orkestruose) ir turi galimybę apsispręsti: rinktis muziko kelią ar rengtis kitai profesijai.

Mūsų progimnazijos mokiniai klausėsi konservatorijos auklėtinių atliekamų kūrinių. Kūrinių tematika ir stilistika buvo kuo įvairiausia: nuo džiazo, mušamųjų improvizacijų iki klasikinių variacijų. Septintokai džiaugėsi suteikta galimybe puikiai praleisti laiką, keletas prisipažino, kad savo ateitį norėtų sieti būtent su Stasio Šimkaus konservatorija.

Mokytoja N. Žukienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku