Skip to content

Svarbi informacija dėl mokinių testavimo

Siekiant užtikrinti COVID-19 ligos tarp mokyklos bendruomenės narių plitimo kontrolę, mažinti šios ligos židinių ar protrūkių mokykloje skaičių, mūsų mokykla atlieka savikontrolės greitojo tyrimo testus. Progimnazijoje periodiškai atliekami greitieji SARS CoV-2 antigeno testai. 

 

DALYVAVIMAS TESTAVIME YRA SAVANORIŠKAS.

Tyrimai neatliekami mokiniams, kurie atitinka Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gegužės 29 d. sprendimas Nr. V-1336 „Dėl tyrimų dėl COVID-19 ligų (koronaviruso infekcijos) organizavimo“ 4.2 papunktyje nurodytas sąlygas.

TESTAVIMO VYKDYMO TEISINIS PAGRINDAS:  Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2021 m. rugpjūčio 24 d. sprendimas Nr. V- 1927 „Dėl pavedimo organizuoti, koordinuoti ir atlikti testavimą ugdymo įstaiga“ ar jį pakeisti teisės aktai ir šio sprendimo pagrindinės priimtos savivaldybės administracijos direktoriaus 2021 m. rugpjūčio 30 d. įsakymas Nr. AD1-1010 „Dėl pavedimo organizuoti, koordinuoti ir atlikti testavimą Klaipėdos miesto savivaldybės ugdymo įstaiga“.

TESTAVIMO PROCESO SĄLYGOS

Kai mokykloje organizuojamas savikontrolės tyrimas, jei sutinkate dalyvauti testavime, pasirašydami sutinkate, kad kontaktinio ugdymo proceso testavimas (-a) dėl COVID-19 ligos nustatymo metu vykdomas ne norint kaip kas 3 dienas ir ne daugiau kaip 5 dienas.

Savikontrolės tyrimas bus atliekamas mokykloje, prižiūrint paskirtam klasei atsakingam mokyklos darbuotojui. Savikontrolės tyrimo rezultatus mokinys vertins ir interpretuos pats (pati) savarankiškai, padedant paskirtam klasei atsakingam mokyklos darbuotojui, arba tai darys paskirtas klasei atsakingas mokyklos darbuotojas, jei mokinys (ė) jaunesnis (-ė) nei 16 metų.

Jei savikontrolės tyrimo rezultatas bus teigiamas, būs informuojama apie poreikį atlikti patvirtinamąjį PGR tyrimą, registruotruojantis  patvirtinamajam PGR tyrimui į mobilųjį punktą per Karštosios linijos sistemą telefonu 1808 arba pildant elektroninę registracijos formą adresu www.1808.lt. Apie savikontrolės tyrimo ir patvirtinamojo PGR tyrimo rezultatus turėsite pranešti už testavimo organizavimą įstaigoje atsakingam asmeniui.

Už testavimo organizavimą įstaigoje atsakingas asmuo:

Socialinė pedagogė Giedra Misevičienė

Tel. +370 698 72448, El. paštas:

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku